دانلود فیلتر شکن پرسرعت ZenMate VPN


دانلود فیلتر شکن پرسرعت ZenMate VPN

فیلتر شکن اندروید زن میت + رایگان

امروزه به دلایل مختلفی محدودیت های زیادی بر اینترنت اعمال شده است که با فیلتر شکن ZenMate VPN قابل حل است. این محدودیت ها باعث شده است دسترسی کاربران به تعداد زیادی از سایت ها و برنامه ها غیر ممکن باشد. زن میت یکی از بهترین راه ها برای مقابله با این مشکل می باشد. این برنامه یکی از بهترین و پرسرعت ترین فیلتر شکن های موجود در بازار می باشد. که با استفاده از آن میتوانید محدودیت های جغرافیایی را دور بزنید. و به محتوای مورد نظر خودتان دسترسی یابید. این فیلتر شکن سایت ها، برنامه ها ، بازی ها و سرویس های اشتراک ویدیو را رفع انسداد می کند. و این امکان را برای شما به ارمغان می آورد که به طور ایمن و ناشناس به هر محتوای محدود شده دسترسی داشته باشید.

افزایش ایمنی با برنامه ZenMate VPN

زن میت وی پی ان یکی از ایمن ترین و همچنین پرسرعت ترین فیلترشکن های قابل دسترس برای استفاده روزانه شما در هر زمانی می باشد. سرعت بالای این فیلترشکن به دلیل سرور های متعدد در سراسر جهان میباشد. که با افزایش پهنای باند شما موجب افزایش سرعت اتصالتان میشود. فیلتر شکن زن میت با رمزگذاری اتصالات شما، اتصالی ایمن و قوی را برایتان فراهم می کند. همچنین با تغییر آدرس آی پی شخصی شما موجب میشود که بتوانید مروری ناشناس داشته باشید. و فعالیت های آنلاین شما قابل ردیابی نباشند.

Screenshot image

روش استفاده از فیلتر شکن ZenMate VPN

استفاده کردن از این برنامه بسیار آسان است و به دلیل وجود رابط کاربری ساده دیگر خبری از منو های گیج کننده نخواهد بود. برای اتصال و استفاده از این برنامه کافی است که آن را با لینک های مستقیم برو روی گوشی همراه خود دانلود و نصب کنید. سپس وارد برنامه شده و بدون در اختیار گذاشتن اطلاعات شخصی خود برای برنامه از آن استفاده کنید.
با فشردن دکمه اتصال به طور خودکار به سریعترین سرور موجود در زمان اتصال وصل خواهید شد. و وارد دنیای بدون محدودیت و پرسرعت اینترنت می شوید.


یک پاسخ به “دانلود فیلتر شکن پرسرعت ZenMate VPN”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *