دانلود فیلتر شکن ZENSHIELD VPN لینک مستقیم نسخه اصلی


دانلود فیلتر شکن ZENSHIELD VPN  لینک مستقیم نسخه اصلی

دانلود برنامه ZENSHIELD VPN برای ویندوز بدون قطعی

اگر به یک فیلتر شکن قدرتمند نیاز دارید که توانایی دور زدن تمام محدودیت‌ های موجود در کشور و خارج از کشور را داشته باشد، تنها می‌ توانید فیلتر شکن ZENSHIELD VPN را توسط لینک‌ های مستقیم برای خود نصب کنید. در این صورت به سادگی می‌ توانید در سرتاسر جهان مرور کنید بدون اینکه محدودیتی بر سر راه شما قرار بگیرد.

دسترسی آسان به سرورهای پرقدرت برنامه ZENSHIELD VPN

به دلیل برخورداری این برنامه از یک رابط کاربری ساده و کاربردی اتصال به سرور های این برنامه بسیار آسان است. و ما می توانیم تنها با چند کلیک ساده به سرور های این فیلتر شکن استفاده کنیم. یعنی می توانیم سرور مورد نیاز خودمان را به صورت دستی انتخاب کنیم و با ضربه زدن بر روی آن اتصال خود را برقرار کنیم. همچنین می توانیم برای آسان تر شدن این موضوع از قدرت اتصال خودکار استفاده کنیم.

Screenshot image

استفاده از شبکه های اجتماعی

یکی از کاربردی ‌ترین خدماتی که امروزه کاربران اینترنتی به دلایل مختلف به آن دسترسی ندارند، شبکه های اجتماعی می باشد. فیلترینگ اعمال شده بر این برنامه‌ ها یکی از شدید ترین محدودیت های موجود در اینترنت می باشد. اما این فیلتر شکن با سرعت و قدرت بالایی که برای شما ایجاد می‌ کند. امکان دسترسی به خدمات این برنامه ‌ها و رفع فیلترینگ آن ها را به شما می‌ دهد. پس شما می توانید در صورت نیاز به این برنامه ها، از این فیلتر شکن برای خدمات مسدود شده استفاده کنید.

فیلتر شکن ZENSHIELD VPN محافظ شما دربرابر تمام خطرات

این برنامه از امنیت بسیار بالایی برخوردار است که از شما در برابر خطرات احتمالی هنگام گشت و گذار در اینترنت محافظت می‌ کند. از مهم ترین اقدامات امنیتی این برنامه می توان به رمزگذاری اتصالات و همچنین پنهان کردن موقعیت جغرافیایی شما به منظور مروری ناشناس اشاره کرد. همچنین این برنامه از قابلیت‌ های امنیتی بسیاری نظیر قابلیت کیل سوئیچ برخوردار است. تا بتواند بهترین نوع امنیت را برای شما به ارمغان بیاورد.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *