دانلود فیلتر شکن zen vpn با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن zen vpn با لینک مستقیم

دانلود فیلتر شکن زن برای اندروید

برنامه zen vpn یکی از بهترین فیلتر شکن هایی میباشد که میتوانید از آن برای مروری ناشناس و بدون محدودیت استفاده کنید.
این برنامه به شما دسترسی به سایت ها و برنامه های دلخواه شما که رسیدن به آن ها محدود شده است را میدهد. برای مثال میتوانید با زن وی پی ان به راحتی در یوتیوب به تماشای فیلم بپردازید بدون اینکه دچار افت سرعت و یا قطعی در اتصال خود بشوید. در همین بین گفتنی است که تمامی خدمات این برنامه رایگان بوده و برای بهره مندی از آن به هیچ هزینه ای احتیاج نخواهید داشت. و میتوانید به راحتی تنها با دانلود کردن و راه اندازی این برنامه از خدمات بی نظیر آن بهره ببرید.

مرور ایمن و ناشناس با zen vpn

با این برنامه از مرور خود در هنگام اتصال به سرور های این برنامه محافظت کنید. در این صورت دیگر اطلاعات شما ردیابی یا ضبط نمی شود. که این بدان معنی است که هنگام استفاده از برنامه ما، شما کاملاً ناشناس و محافظت می شوید. بنابراین می توانید از اینترنت نامحدود و ایمن لذت ببرید.

سرعت بالای فیلتر شکن zen vpn

زن وی پی ان با سرور های بی نظیری که دارد سرعت لازم برای تمامی فعالیت های اینترنتی شما را به بهترین کیفیت تامین میکند. به گونه ای که میتوانید با سرعت بالا فیلم و سریال را بدون هیچ وقفه ای تماشا کنید و از این تجربه ی بی نظیر لذت ببرید. همچنین میتوانید با سرعت بالایی که به شما ارائه میشود به راحتی بازی کنید و از یک گیم پلی روان و بی نظیر لذت ببرید.

Screenshot image

رمز گذاری اتصالات شما

برنامه زن وی پی ان از فناوری های رمزگذاری پیشرفته و قوی برخوردار است . که اتصالات شما را رمزگذاری میکند و موجب میشود که اطلاعات مختلف کاربر کاملاً پنهان و غیر قابل دسترس شود .به همین دلیل دسترسی اشخاص ثالث مثل هکر ها به اطلاعات شما غیر ممکن میشود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *