دریافت فیلتر شکن ZeroOne VPN برای موبایل اندرویدی


دریافت فیلتر شکن ZeroOne VPN برای موبایل اندرویدی

نصب وی پی ان ZeroOne VPN از گوگل پلی + روش استفاده

فیلتر شکن ZeroOne VPN برنامه‌ ای است که شما می‌ توانید به کمک آن به انواع خدمات مسدود شده دسترسی پیدا کنید. چرا که این برنامه از سرعت بسیار بالایی برخوردار است. و می‌ تواند قدرت لازم جهت دستیابی شما به انواع محدودیت ‌های موجود در اینترنت را فراهم کند.

Screenshot image

برنامه ZeroOne VPN را از کجا دانلود کنیم؟

شما می‌ توانید این فیلتر شکن محبوب و پرقدرت را از طریق بهترین برنامه برای دانلود برنامه‌ های اندرویدی یعنی گوگل پلی دانلود و نصب کنید و از خدمات و سرور های عالی آن برخوردار شوید.

ایجاد پوشش جهانی پرسرعت با تعداد بالا

این برنامه از تعداد زیادی سرور در نقاط مختلف جهان برخوردار است. که این ویژگی باعث ایجاد یک پوشش جهانی و اتصال یکنواخت و پایدار می‌ شود. چرا که شما در هر کجا می‌ توانید به راحتی به یکی از این سرور ها متصل شوید. و از سرعت بالا برای دور زدن محدودیت‌ ها برخوردار شوید.
سرور های این برنامه در سراسر نقاط جهان مانند رومانی، لهستان، روسیه، آمریکا، آلمان و سایر نقاط جهان پراکنده شده اند. که یکی از ویژگی ‌های مناسب برنامه محسوب می‌ شوند.

Screenshot image

امنیت بالا و مطمئن همراه با پروتکل های قوی

این برنامه حافظ امنیت تمامی کاربرانش می‌ باشد و تضمین می‌ کند که هنگام استفاده از این برنامه هیچگونه خطری آن ها را تهدید نکند. چرا که این برنامه از بهترین پروتکل‌ های امنیتی برخوردار است. ضمن اینکه با استفاده از انواع فعالیت ‌های امنیتی نظیر رمزگذاری داده‌ ها هنگام انتقال و همچنین عدم اشتراک گذاری اطلاعات کاربران، باعث می‌ شود که این امنیت دوچندان شود.

برنامه ZeroOne VPN دارای سرور های مخصوص بازی

علاوه بر سرور های معمولی این برنامه دارای قابلیت دیگری نیز می‌ باشد و آن هم سرور های مخصوص بازی هستند. که به شما سرعتی بالاتر همراه با پینگ پایین هدیه می‌ کنند. تا بتوانید به راحتی انواع بازی‌ های آنلاین را رفع فیلتر کنید. و بدون اینکه دچار لگ و تاخیر شوید از یک گیم پلی روان لذت ببرید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *