دانلود فیلتر شکن zero vpn با لینک مستقیم + کرک شده


دانلود فیلتر شکن zero vpn با لینک مستقیم + کرک شده

دانلود فیلتر شکن زیرو یرای اندروید

برنامه zero vpn یکی از بهترین فیلتر شکن های موجود در بازار به منظور دور زدن فیلتر های موجود در سایت ها و برنامه های محدود شده می باشد. دلیل این مهم سرعت بالا و امنیت فوق العاده ای است که این برنامه دارا می باشد.
یکی دیگر از مهم ترین خصوصیات زیرو وی پی ان رایگان بودن آن است. بدین معنی که شما برای بهره مندی از خدمات این فیلتر شکن قوی نیازی به هزینه کردن ندارید. و میتوانید از تمام امکانات برنامه به صورت رایگان بهره مند شوید.

استفاده آسان و راحت و چگونگی کار کردن با zero vpn

استفاده از این برنامه به واسطه ی رابط کاربری ساده و کاربردی و هم چنین طراحی کاربر پسندی که دارد بسیار آسان و روان است. همچنین برای استفاده از این فیلتر شکن نیازی به ثبت نام ندارید که سهولت استفاده از این برنامه را افزایش میدهد.
شما برای استفاده از این برنامه کافی است آن را به وسیله لینک های مستقیم دانلود و نصب کنید. سپس وارد برنامه شده و روی دکمه ی اتصال ضربه بزنید تا به سرور ها متصل شوید. همچنین برنامه می تواند به صورت خودکار به سریع ترین سرور موجود در حال حاضر متصل خواهد شد. هم اکنون شما میتواند از اینترنت نامحدود با سرعت بی نظیر لذت ببرید.

Screenshot image

امنیت در کنار سادگی با zero vpn

عدم نیاز به ثبت نام علاوه بر سبب شدن سهولت استفاده از برنامه زیرو وی پی ان موجب افزایش امنیت شما نیز می شود. چرا که به دلیل عدم ثبت اطلاعات احتمال سو استفاده از اطلاعات شما کاهش می یابد. ضمن اینکه این برنامه اتصالات شما را رمزگذاری میکند .بنابراین برای شما یک اتصال مطمئن و غیر قابل نفوذ به ارمغان می آورد. هم چنین به واسطه ی پروتکل های امنیتی ای که دارد ، امنیت دستگاه شما را برای مرور ایمن افزایش می دهد.
همچنین این برنامه متعهد میشود که هرگز سوابق مرور و اطلاعات شما را منتشر نکند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *