با فیلترشکن ZIDDI BRO PLUS از فیلترینگ خلاص شو!


با فیلترشکن ZIDDI BRO PLUS از فیلترینگ خلاص شو!

وی پی انی برای دسترسی به وبسایت ها و برنامه های مسدود شده

یکی از عجیب ترین وی پی ان هایی که تا الان از نظر ظاهری دیدم قطعا همین وی پی انه! طراحی این وی پی ان واقعا به شکلیه که آدم فکر میکنه این برنامه متعلق به 10 سال پیشه! در صورتی که جالبه بدونید این وی پی ان آخرین آپدیت خودش رو آگوست امسال یعنی سال 2023 منتشر کرده و به هیچ وجه یه برنامه از کار افتاده ای نیست! تازه میشه حتی اون رو در لیست وی پی ان های بروز و فعال قرار داد.

از این وی پی ان تا الان ورژن 2 هم منتشر شده و شما میتونید از گوگل پلی این وی پی ان رو دانلود کنید و نصب کنید. این وی پی ان مدعیه که میتونه بدون به خطر انداختن حریم شخصی شما، شما رو به اینترنت آزاد متصل کنه و همچنین با پروتکل های مختلفی که داره، از درز اطلاعاتتون هم جلوگیری کنه و در کل یه تجربه امن از وبگردی و فعالیت در دنیای آنلاین بهتون هدیه بده!

محیط برنامه از یه رنگ سبز خاصی پر شده و وقتی برنامه رو باز میکنید، کلی دکمه و اطلاعات بهتون نمایش داده میشه. دکمه تنظیمات – دکمه خروج – دکمه کانکت – سرعت اتصال شما (هم آپلود  هم دانلود) – نمودار اتصال شما و … همه و همه در صفحه اصلی رو به روی چشم شما قرار دارن و به کاربر یه حس سردرگمی میدن!

این فیلترشکن تمام اطلاعات اینترنتی شما رو رمزنگاری میکنه تا کسی نتونه متوجه فعالیت های شما روی اینترنت بشه! در واقع استفاده از وی پی ان های معتبر معمولا جدای از عبور از فیلترینگ، برای کاربردهای امنیتی هم توصیه میشه! مواردی مثل اتصال به وای فای نامطمئن یا مواقعی که نیاز دارید تا آی پی خودتون رو تغییر بدید و … توصیه میشه که از وی پی ان های معتبر استفاده کنید.

اینجا کلی وی پی ان جدید پیدا میکنی!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *