دانلود برنامه قوی ZIVPN برای اندروید


دانلود برنامه قوی ZIVPN برای اندروید

فیلتر شکن ZIVPN نسخه جدید

شما جهت دسترسی به خدمات مورد نیازتان در کشور و دور زدن انواع فیلترینگ‌ ها نیاز به سرور یا پروکسی‌ های پرسرعت دارید. تا با استفاده از آن ها و تغییر دادن مکان واقعی خود بتوانید به خدمات دلخواهتان دسترسی پیدا کنید. یکی از برنامه‌ های موجود در کشور ما به نام ZIVPN با سرعت و قدرت بالای خود می‌ تواند این امکان را برای شما فراهم کند. اما برای اینکه سرعت کافی برای شما فراهم شود لازم است پروکسی‌ های پرسرعت را در این برنامه جایگذاری کنید. تا با اتصال به آن ها بتوانید انواع فیلترینگ‌ ها را از بین ببرید

روش راه اندازی برنامه ZIVPN

این فیلتر شکن هم مانند خیلی از برنامه‌‌ های دیگر سرور ندارد و ما باید در آن کانفینگ یا پروکسی‌ های مختلف را قرار دهیم. برای این کار می‌ توانیم از کانال‌ های پروکسی آدرس آن ها را دریافت کنیم. یا حتی برای دریافت خدمات بیشتر آن ها را خریداری کنیم.
سپس این برنامه جای مخصوص دارد تا ما بتوانیم لینک پروکسی خود و اطلاعات را در آن جای دهیم. در این صورت می‌ توانیم با وارد کردن اطلاعات، پروکسی دلخواه خود را ذخیره کنیم.
برای هر بار استفاده از این برنامه می‌ توانیم وارد پروکسی‌ های ذخیره شده خود بشویم. و به هر کدام از آن ها که می‌ خواهیم و بهترین پینگ و سرعت را دارد به سادگی متصل شویم.

Screenshot image

رابط کاربری پیچیده

در ابتدا که وارد این برنامه می شوید با رابط کاربری پیچیده و گزینه‌ های مختلفی روبرو می‌ شوید. که ممکن است کار برای کاربران ساده نباشد. اما این گزینه‌ ها علاوه بر اینکه خدمات بیشتری را در اختیار شما قرار می‌‌ دهد. باعث می‌ شود که ایمنیتان افزایش پیدا کند. به همین دلیل اگر این برنامه را برای خود نصب کنید به سادگی می‌ توانید انواع فعالیت‌ های خود را در کشور انجام دهید. و نگذارید افراد ناشناس بر فعالیت‌ های شما نظارت کنند.

نوع اتصالات در فیلتر شکن ZIVPN

SSH DIRECT
SSH(PROXY)
Payload
Slow DNS

با توجه به این نوع اتصالات شما به راحتی می‌ توانید به هر کدام از آن ها که می‌ خواهید متصل شوید. و فعالیت‌ های خود را متناسب با نیازتان انجام دهید. همچنین این برنامه به شما ضمانت می‌ دهد که نگذارد افراد ناشناس به اطلاعات موجود در گوشی همراه شما و فعالیت‌ هایی که با این برنامه انجام می‌ دهید، دسترسی پیدا کند.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *