دانلود برنامه سریع Zook VPN برای گوشی همراه


دانلود برنامه سریع Zook VPN برای گوشی همراه

فیلتر شکن Zook VPN برای ویندوز بدون محدودیت

فیلتر شکنی پرسرعت و ایرانی در کشور ما که نظر کاربران را به خود جلب کرده است و حدود ۱۰ هزار کاربر فعال دارد، برنامه Zook VPN می‌ باشد. شما به راحتی می‌ توانید این فیلتر شکن را بر روی دستگاه‌ های خود نصب کنید. تا با استفاده از خدمات این برنامه که به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌ گیرد. محدودیت‌ های موجود در محل زندگی خود را به سادگی از بین ببرید.

نحوه راه اندازی و استفاده از فیلتر شکن Zook VPN

در ابتدا شما باید این فیلتر شکن را توسط لینک‌ های مستقیم یا برنامه گوگل پلی بر روی دستگاه‌ های مختلف خود نصب کنید. سپس با باز کردن این فیلتر شکن لازم نیست هیچگونه ثبت نامی انجام دهید. ولی با یک گزینه مواجه می‌ شوید که این برنامه از شما می‌ خواهد اپراتور خود را مشخص کنید. در این صورت شما باید نوع اینترنت خود که ایرانسل، همراه اول، رایتل و یا اینکه وای فای است را مشخص کنید. تا بتوانید از سرور های این برنامه استفاده کنید.
پس از آن می‌‌ توانید وارد این فیلتر شکن شوید و به سرور های پرقدرتش متصل شوید. این سرورها بر اساس نیاز شما و اینترنتی که دارید دسته‌ بندی می‌ شود. تا همیشه اتصالی پرقدرت و سریع داشته باشید. پس از آن تنها با ضربه زدن بر روی سرور دلخواه خود می‌ توانید اتصالی نامحدود و پایدار برای خود ایجاد کنید. و انواع فیلترینگ‌ ها را در کشور خود از بین ببرید.

Screenshot image

با فیلتر شکن Zook VPN به صورت نامحدود مرور کنید

پس از اینکه اتصال شما برقرار شد می‌ توانید وارد هر نوع سایت و اپلیکیشنی شوید و محدودیت موجود در آن ها را از بین ببرید. در این بین شما لازم نیست نگران قطع شدن اتصال خود باشید. چون سرور های موجود در این برنامه نامحدود می‌ باشند. و بدون اینکه حجم فیلتر شکن شما تمام شود یا محدودیت زمانی برای شما در نظر گرفته شود. می‌ توانید فعالیت‌ های دلخواه خود را به صورت شبانه روزی انجام دهید. علاوه بر آن این برنامه متعهد می‌ شود که از دستگاه شما حین آنلاین بودن کاملاً محافظت کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *