دریافت فیلتر شکن Zoo VPN آخرین ورژن بدون قطعی


دریافت فیلتر شکن Zoo VPN آخرین ورژن بدون قطعی

نصب نسخه قدیمی وی پی ان Zoo VPN برای اندروید

فیلتر شکن Zoo VPN یک ابزار اینترنتی مطمئن و قابل اعتماد است. که به کمک خدمات باکیفیتی که دارد. می‌ تواند به ما برای دسترسی به انواع محدودیت‌ ها کمک کند. این برنامه خدمات وی پی ان را با بالاترین کیفیت به ما ارائه می‌ کند. و ما به کمک آن می‌ توانیم در سریع‌ ترین زمان ممکن انواع محدودیت های اعمال شده بر سایت ها و برنامه ها را دور بزنیم.

سرعت سرور های Zoo VPN در چه حدی است؟!

سرور هایی که این برنامه از آن برخوردار می‌ باشد. همگی از کیفیت بالا برخوردار هستند و می‌ توانند سرعت بالا و اتصالی پایدار را برای شما به ارمغان بیاورند. تا بتوانید در سریع‌ ترین زمان ممکن به تمامی ظرفیت‌ های اینترنت بین‌ الملل دسترسی پیدا کنید و وارد دنیای بدون محدودیت اینترنت شوید.

Screenshot imageScreenshot image

بدون محدودیت در استفاده

شما هنگام استفاده از این برنامه هیچگونه محدودیتی نخواهید داشت. یعنی می‌ توانید هر موقع که نیاز به خدمات فیلتر شده داشته باشید. وارد برنامه شوید و آن را فعال کنید. تا بدون محدودیت زمانی و حجمی به هر مقدار که می‌ خواهید از خدمات اینترنت بین‌ الملل برخوردار شوید.

خدمات رایگان و بدون نیاز به هزینه

شما می‌ توانید به راحتی این برنامه را از طریق گوگل پلی دانلود و نصب کنید و به صورت کاملاً رایگان از خدمات آن استفاده کنید. چرا که این برنامه برای ارائه خدمات به کاربرانش هیچگونه هزینه‌ ای از آن ها دریافت نمی ‌کند. و به ازای آن شما برای استفاده از خدمات نیاز به تماشای تبلیغات دارید.

Screenshot image

دریافت نسخه قدیمی فیلتر شکن Zoo VPN

با بررسی نظرات کاربران به این نتیجه خواهید رسید. که نسخه قدیمی این برنامه از خدمات بسیار باکیفیت‌ و بهتر برخوردار بوده است. و با آمدن نسخه جدید برنامه دچار باگ ‌های زیادی شده است و نارضایتی کاربران را در پی داشته است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *