دانلود فیلتر شکن Zorin VPN برای اندروید + قوی


دانلود فیلتر شکن Zorin VPN برای اندروید + قوی

دانلود برنامه Zorin VPN برای ویندوز + نسخه اصلی

فیلترینگ موجود در اینترنت باعث شده است که بسیاری از کاربران نتوانند به سادگی به امکانات مورد نیازشان در سایت ها و برنامه های مختلف دسترسی پیدا کنند. ولی با افزایش تعداد فیلتر شکن های موجود در بازار انتخاب فیلتر شکنی مناسب که از تمامی فاکتور های لازم برخوردار باشد کار بسیار دشواری می باشد. اما فیلتر شکن Zorin VPN کار را برای شما بسیار راحت تر کرده است. چرا که تمامی ویژگی های لازم را دارا می باشد. به طوری که شما می توانید این برنامه را دانلود و پس از نصب آن به سرور هایش متصل شوید. و انواع محدودیت ‌ها را در کوتاه‌ ترین زمان ممکن کنار بگذارید و از خدمات مسدود شده استفاده کنید.

حفاظت از حریم خصوصی و اطلاعات مهم خود

این برنامه از حریم شخصی شما در برابر انواع خطرات احتمالی مانند به سرقت رفتن اطلاعات خصوصیتان محافظت می کند. و همچنین به هیچ عنوان سوابق مرور شما را ذخیره نمی کند و در اختیار دیگران قرار نمی دهد. در کنار همه این ویژگی‌ ها این برنامه نظارتی بر فعالیت ‌های شما در سایت ها انجام نمی ‌دهد. بنابراین شما می توانید آزادانه فعالیت های خود را در اینترنت انجام دهید.

نماگرفت

اتصال به سرور های با کیفیت فیلتر شکن Zorin VPN

سرور های موجود در این برنامه همگی از کیفیت بالایی برخوردار هستند. بنابراین سرعتی بالا و اتصالی پایدار را برای شما به ارمغان می آورند. به گونه ‌ای که وقتی به سرور های این برنامه متصل می‌ شوید. می‌ توانید از تمامی ظرفیت‌ های اینترنت بین الملل استفاده کنید. و بدون هیچ مشکلی در اینترنت به گشت و گذار بپردازید. علاوه بر آن استفاده و نحوه اتصال به سرور های این اپلیکیشن بسیار ساده و آسان می باشد و شما می توانید با چند ضربه به این سرورها متصل شوید.

دریافت خدمات رایگان با نصب برنامه Zorin VPN

این برنامه یکی از بهترین فیلتر شکن های رایگان موجود در بازار می باشد. اما باید به این موضوع اشاره کرد که از کیفیت هم تراز با فیلتر شکن های معروف و همچنین اکانت های پولی برخوردار نیست. اما کیفیت قابل قبولی را به شما ارائه خواهد داد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *