دانلود فیلتر شکن رایگان Zorro VPN برای اندروید


دانلود فیلتر شکن رایگان Zorro VPN برای اندروید

دانلود فیلتر شکن قوی زورو وی پی ان برای ویندوز

یکی از بهترین فیلتر شکن های موجود در بازار که ما می‌ توانیم برای دور زدن انواع محدودیت ها با هر مقدار از آن استفاده کنیم، فیلتر شکن Zorro VPN می باشد. این برنامه به منظور ارائه بهترین خدمات وی پی ان به کاربران طراحی شده است. که ما می توانیم این برنامه را از گوگل پلی و یا سایت های معتبر دانلود و بر روی دستگاهمان نصب کنیم. با اجرای این برنامه ‌و متصل شدن به سرور هایش قدرت لازم برای رفع انسداد سایت ها و برنامه های مسدود شده برای ما فراهم می‌ شود. و ما می توانیم به راحتی از خدمات این سایت ها و برنامه های فیلتر شده استفاده کنیم.

سرعت بالا و اتصال پایدار با برنامه Zorro VPN

یکی از ویژگی هایی که این فیلتر شکن را به برنامه ای پرقدرت و مناسب تبدیل کرده است . سرور های بسیار با کیفیت و پرتعداد آن می‌ باشد. این سرورها با ایجاد یک پوشش جهانی برای ما سرعت و قدرت لازم را ایجاد می‌ کنند. همچنین به دلیل کیفیت بالای این سرورها اتصال ما به آن ها بسیار پایدار خواهد بود. و ما می‌ توانیم در سریع ترین زمان ممکن، به کمک اتصال به این سرورها به خدمات مورد نیازمان در اینترنت دسترسی پیدا کنیم.

Screenshot image

رمزگذاری اتصالات خصوصی

برنامه زورو وی پی ان از امنیت بسیار بالایی برخوردار است و از اقدامات و پروتکل های امنیتی متنوع استفاده می‌ کند. یکی از اقدامات امنیتی این برنامه در راستای افزایش امنیت سایبری ما هنگام گشت و گذار در اینترنت رمزگذاری اتصالات ما از طریق عبور دادن اتصالاتمان از یک تونل ایمن و رمزگذاری شده می باشد. از این طریق برای ما اتصالی غیر قابل نفوذ فراهم می‌ شود. که از ما در برابر خطرات احتمالی هنگام استفاده از اتصالات غیر ایمن محافظت می کند.

Screenshot image

حجم مصرفی کم فیلتر شکن Zorro VPN نسبت به سایر برنامه ها

این برنامه نسبت به بسیاری از فیلتر شکن های موجود در بازار حجم کمتری از اینترنت ما را مصرف می‌ کند. در نتیجه ما می توانیم در مصرف اینترنت با استفاده از این برنامه صرفه جویی کنیم. ضمن اینکه این برنامه به نوع خاصی از اتصالات نیاز ندارد و با همه نوع اینترنتی کار می کند. برای مثال ما می توانیم از انواع اینترنت 3G ,4G و LTE برای متصل شدن به سرور های این برنامه استفاده کنیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *