دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن Zota VPN برای اندروید


دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن Zota VPN برای اندروید

دانلود برنامه رایگان Zota VPN برای کامپیوتر

دسترسی به خدمات روز دنیا تنها با نصب یک فیلتر شکن قدرتمند امکان‌ پذیر است. که شما می‌ توانید برنامه رایگان Zota VPN را برای خود نصب کنید. تا بتوانید به سادگی به تمام خدمات موجود در کشور که دسترسی به آن ها غیر ممکن شده است، دسترسی پیدا کنید. و بدون اینکه امنیت اطلاعات شما در کشور به خطر بیفتد، تمام فعالیت‌ های مورد نظر خود را با سرور های این برنامه انجام دهید.

اتصال آسان به قدرتمند ترین سرور برنامه Zota VPN

استفاده کردن و متصل شدن به سرور های این برنامه به دلیل رابط کاربری ساده و کاربردی که از آن برخوردار می باشد، بسیار ساده و راحت است. به گونه ای که شما می توانید بدون هیچ مشکلی و تنها با چند کلیک ساده به قدرتمند ترین سرور های موجود در این برنامه متصل شوید. ضمن اینکه این برنامه دارای قابلیت اتصال خودکار می باشد. که شما می توانید با کلیک بر روی آن، در سریع ترین زمان ممکن به قدرتمند ترین سرور موجود در برنامه متصل شوید. علاوه بر آن این برنامه مانند تمام فیلتر شکن های مختلف دارای قابلیت اتصال دستی نیز می باشد.

نماگرفت

استفاده از برنامه و بازی های مسدود شده

به دلیل سرعت بالای این برنامه شما می توانید به راحتی از آن برای دور زدن محدودیت های اعمال شده بر برنامه های محبوب نظیر تلگرام، اینستاگرام و یوتیوب استفاده کنید. و از خدمات موجود در آن ها به راحتی استفاده کنید. همچنین این برنامه به یک فیلتر شکن محبوب برای گیمر ها تبدیل شده است. چرا که این امکان را برای آن ها فراهم می کند که بتوانند به راحتی گیم های فیلتر شده را رفع انسداد کنند.

جلوگیری از دسترسی افراد ناشناس به داده‌ های شما با نصب برنامه Zota VPN

از مهم ترین اقدامات امنیتی این برنامه رمزگذاری اتصالات شما و همچنین فراهم کردن مرور ناشناس می باشد. در نتیجه می‌ توانید برای انجام کارهای روزمره خود مانند وارد شدن به سایت‌ ها یا نصب برنامه‌ ها از این وی پی ان استفاده کنید. بدون اینکه نگران این باشید اشخاص ناشناس بتوانند به اطلاعات شما دسترسی پیدا کنند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *