دانلود فیلتر شکن z vpn برای آیفون بدون محدودیت


دانلود فیلتر شکن z vpn برای آیفون بدون محدودیت

فیلتر شکن رایگان زد وی پی ان برای اندروید با لینک دانلود

فیلتر شکن z vpn برنامه ای پرسرعت و با قدرت بسیار بالا است که بستری را فراهم می‌ کند، تا تمام کاربران بتوانند از تمامی سایت های موجود در کشور برخوردار شوند. و به هر برنامه‌ای که میدخواهند دسترسی پیدا کنند. این برنامه با سرعت بسیار بالایی که دارد به شما این امکان را می‌ دهد که از آن برای تماشای آنلاین فیلم و سریال در سایت های بین المللی با کیفیت بسیار بالا به صورت نامحدود استفاده کنید.

برنامه z vpn دارای سرور های قدرتمند و با کیفیت

می‌ توان گفت علت اصلی سرعت بالای این برنامه وجود سرور های با کیفیت و پر تعداد این برنامه در سراسر نقاط جهان می باشد. که با ایجاد یک پوشش جهانی برای کاربران سرعت بالا و به پهنای باند نامحدود فراهم می کند. همچنین تمامی سرور های این برنامه از کیفیت بالایی برخوردار هستند. و شما می توانید به هرکدام از آن ها که می‌ خواهید متصل شوید و از اینترنت نامحدود لذت ببرید. مزیت سرور های پر تعداد، این می باشد که اگر به هر دلیل یکی از سرورها از کار افتاد شما می‌ توانید با سرور دیگر آن را جایگزین کنید.

Screenshot image

مرور به صورت ناشناس به وسیله برنامه z vpn

این برنامه برای افزایش امنیت کاربران خود بستری را فراهم کرده است که کاربران می‌توانند به کمک آن مروری ایمن و ناشناس را تجربه کنند. این عمل از طریق پنهان کردن آی پی حقیقی کاربران و جایگزین کردن آن با آی پی سروری که کاربر با آن متصل شده است، امکان پذیر شده. به دلیل اینکه موقعیت جغرافیایی کاربران هنگام استفاده از این برنامه پنهان می شود. هیچ کدام یک از فعالیت های آنلاین آن ها قابل ردیابی نخواهد بود.

Screenshot image

حفاظت از ترافیک اینترنت خود

زد وی پی ان برای افزایش بیشتر امنیت کاربران خود، اتصالات آن ها را از طریق عبور دادن از یک تونل رمزگذاری شده عبور می دهد. تا برای آن ها اتصالی ایمن و غیر قابل نفوذ را فراهم ‌کند. درنتیجه کاربران تا هنگامی که از این برنامه استفاده می‌ کنند در برابر تمامی خطرات احتمالی مانند به سرقت رفتن اطلاعات شخصی و یا آسیب به دستگاهشان در امان خواهند ماند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *